DĖMESIO!!!

NUO GEGUŽĖS 7 DIENOS MALONIAI KVIEČIAME JUS PAPLAUKIOTI PRAMOGINIU LAIVU „VYTENIS“ SEKMADIENIAIS NUO 15.00 VAL. IKI 16.00 VAL.

ORGANIZUOJAMOS 1 VAL. TRUKMĖS APŽVALGINĖS EKSKURSIJOS

BILIETŲ KAINOS:

  • SUAUGUSIEMS – 10,00 EUR
  • VAIKAMS – 5,00 EUR (IKI 4 METŲ NEMOKAMAI)

LAIVAS „VYTENIS“ TALPINA IKI 50 KELEIVIŲ, VIRŠIJUS ŠĮ SKAIČIŲ ORGANIZUOJAMAS ANTRASIS PLAUKIMAS NUO 16.00 VAL. IKI 17.00 VAL. (NE MAŽIAU 20 ŽMONIŲ)

TAIP PAT PRIIMAMI IŠANKSTINIAI UŽSAKYMAI GRUPĖMS. 1 VAL.PLAUKIMO – 250,00 EUR, 1 VAL.STOVĖJIMO – 30,00 EUR

TEL. PASITEIRAUTI: 8 680 83285;

Plaukime kartu!

Kviečiame visus karališkojo kurorto svečius, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį į apžvalginį plaukimą Nemuno vingiais. Visų norinčių paplaukioti, laivo kapitonas su įgula lauks senojoje krantinės prieplaukoje, Pušyno gatvės gale, Birštone. Apžvalginis plaukimas yra organizuojamas nuo 15 val. Kelionė trunka vieną valandą. Kelionės metu Jūs galėsite pailsėti ir pasigrožėti unikaliu Birštono gamtos kraštovaizdžiu, gyvūnija bei augmenija. Kelionės maršrutas tęsiasi  iki „Ožkų pečiaus“, gamtos paminklo žvelgiančio į Nemuno ir Verknės upių santaką. Tai vienas gražiausių maršrutų plaukiant laivu.

————

Laivas yra dviejų denių. Pirmame uždarame denyje yra įrengta restorano salė, kurioje prie stalų patogiai galime susodinti iki 50 žmonių, nedidelis baras, higienė patalpa svečių poreikiams. Antrajame uždarame denyje yra įrengtos šešios dvivietės kajutės, ir viena keturvietė kajutė laivo gale.

Plaukimo metu visi keleiviai gali patogiai mėgautis beiskeičiančiais gamtovaizdžiais, pasigrožėti Nemuno vingiais, įspūdingais skardžiais tiesiai pro restorano apvaliuosius langus arba išėję į vieną iš dviejų atvirų denių.

Apžvalginiai plaukimai yra organizuojami visą plaukiojimo sezoną, tad net ir žvarbų rudens sekmadienį kviečiame Jus paplaukioti.

————

Maloniai nustebinkite savo šventės dalyvius užsakomaisiais pasiplaukiojimais bet kurią Jūsų norimą dieną. Leiskite pasigrožėti nuostabia Birštono gamta, kuri yra nepakeičiamas fonas įsimintiniausioms Jūsų akimirkoms įamžinti! Kiekvienam  privačiam užsakymui individualiai parinksime plaukimo maršrutą ir sustojimus.  Kiek laiko Jūs su savo svečiais norėsite plaukioti Nemuno upės vingiais priklauso nuo Jūsų pageidavimų. Kad kelionė neprailgtų siūlome užsisakyti maitinimą iš mūsų restoranų „Sonata“ ar „Seklytėlė“. Patiekalus bei gėrimus reikėtų suderinti iš anksto prieš plaukimą. Užsakymus pristatome į laivą.

Linkime malonios kelionės ir nepamirštamų įspūdžių !