Kviečiame visus karališkojo kurorto svečius ir gyventojus, kiekvieną sekmadienį į apžvalginį plaukimą. Visų norinčių paplaukioti Nemuno laivo kapitonas su įgula lauks senojoje krantinės prieplaukoje, Pušyno gatvės gale, Birštone. Apžvalginis plaukimas yra organizuojamas nuo 15 val. Kelionė trunka vieną valandą iki 16 val. Kelionės metu Jūs galėsite pailsėti ir pasigrožėti unikalia Birštono gamta, kraštovaizdžiu, gyvūnija bei augmenija. Kelionės maršrutas tęsiasi  iki „Ožkų pečiaus“, kuris yra  gamtos paminklas, žvelgiantis į Nemuno ir Verknės santaką. Tai vienas gražiausių atsiveriančių vaizdų plaukiant laivu.

Laivas yra uždaras su apvaliais langais, pro kuriuos matysite gamtą ir vandenį šalia lango. Yra du atviri deniai, kuriuose išėję galėsite grožėtis mūsų nuostabaus Birštono vaizdais. Šie apžvalginiai plaukimai yra organizuojami visą plaukiojimo sezoną. Net ir žvarbų rudens sekmadienį kviečiame Jus paplaukioti.

Privatus užsakymas

Siūlome užsakomuosius maršrutus, privatiems plaukimams. Kiekvienam  privačiam užsakymui yra individualiai parenkamas plaukimo maršrutas ir sustojimai.  Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų, tai yra kiek Jūs su savo svečiais norėsite plaukioti Nemuno upės vingiais. Kiekvieno plaukimo laikas derinamas individualiai. Kad kelionė neprailgtų siūlome užsisakyti maitinimą iš mūsų restoranų „Sonata“ ar „Seklytėlė“. Meniu patiekalus bei gėrimus reikėtų suderinti iš anksto prieš plaukimą. Užsakymus pristatome į laivą.

Linkime malonios kelionės ir nuostabių įspūdžių !

Vienos valandos plaukimas

Dovanų kuponas

Privatus užsakymas