Sveiki atvykę į Seklytėlę!

Restoranas  Birštono „Seklytėlė“ yra įsikūręs ypatingoje gamtos vietoje, Nemuno kilpų regioniniame parke,  prie tako, vedančio link įspūdingos ir 33 metrų aukščio siekiančios ir daugiau nei pusę kilometro besitęsiančios Škėvonių atodangos – unikalaus gamtos darinio, atskleidžiančio geologinę praeitį.

Maloniai kviečiame Jus į mūsų restoraną, esantį ant Nemuno skardžio, ne tik pasigrožėti puikiu gamtovaizdžiu, bet ir skaniai bei sočiai papietauti ar pavakarieniauti.  Visas Jums svarbias šventes siūlome atšvęsti mūsų 80 vietų restorane arba atskiroje banketinėje salėje su kiemeliu bei puikiu vaizdu į Nemuno vingius. Restorano ypatinga vieta, čia juntamas gamtos artumas ir ramybė, kuri traukia kiekvieną sugrįžti vėl ir vėl…

Šiltuoju sezono metų laiku galite skaniai papietauti ar tiesiog atsigerti puodelį kavos mūsų erdvioje 50 vietų lauko terasoje su židiniu. Iš terasos atsiveria nuostabus vaizdas tiesiai į besisukantį Nemuno vingį. Viešėdami pas mus stebuklingai pailsėsite nuo miesto šurmulio džiaugdamiesi gamtos grožiu, tyru oru bei nuostabiu vaizdu.